אודות

עורך דין אילן בנימיני – מחויבות המתחילה מהלב

ברוכים הבאים למשרד עורכי דין אילן בנימיני. משרדינו מטפל בענייני משרד הביטחון ומעניק ייצוג לנכי צה“ל וכל אנשי כוחות הביטחון השונים אשר נפגעו במהלך תפקידם או חלו בעקבות שירותם הביטחוני.

המילה ’לקוח‘ היא בדרך כלל המילה המתארת את מערכת היחסים בין עורך דין לבין אלו אשר הוא מעניק להם ייצוג משפטי. אך עבורי אין מדובר אך ורק בעסק כלכלי. אין דבר יותר כואב מאשר לראות את אנשי כוחות הביטחון, ברובם צעירים, אשר נתנו את מיטב שנותיהם לשירות המדינה והשמירה עלינו. ובמהלך שירותם הצבאי, שילמו את המחיר היקר ביותר.

המעט שאני יכול לעשות עבורכם זה לנהל מלחמה חסרת פשרות, ולדרוש עבורכם את מלוא הפיצוי והזכויות המגיעות לכם על פי חוק, ועל פי כל אמת מידה מוסרית. אני מביא איתי ידע משפטי וניסיון רב בהתנהלות מול משרד הביטחון, ואעשה הכל על מנת לנהל עבורכם את כל ההליך המשפטי. זהו הליך מורכב ובירוקרטי, שעלול להימשך זמן רב, ואצל רבים הוא גורם לתחושות קשות של אכזבה מן המערכת.

ניסיון עשיר והתמקצעות בתחום

ייצוג נכי צה“ל וסיוע בהגשת תביעות נגד משרד הביטחון הוא תחום ההתמחות של משרדינו. איננו מתפזרים לנושאים אחרים, אנו מתמקצעים בנושא החשוב לנו ביותר. ובזכות זה הפכנו לאחד המשרדים המובילים בייצוג נכי צהל ואנשי כוחות הביטחון שנפגעו במהלך תפקידם.

עד היום טיפלנו באינספור מקרים שונים ומגוונים של פגיעות הקשורות לשירות הביטחוני. מחיילים שנפצעו במהלך פעילות מבצעית, ועד מחלות שירות ופגיעות פוסט טראומה. תמיד נלחמנו עבור לקוחותינו, והפכנו כל אבן כאשר היה צריך. ובזכות ההתמקצעות בתחום זה, יש לנו הכרות מעמיקה עם כל ההליכים ואופן ההתנהלות של הצבא, קצין התגמולים והוועדות הרפואיות.

אנו מטפלים בכל ההליכים הקשורים לתביעות כנגד משרד הביטחון, לרבות:

  • הגשת תביעת הכרת בנכות.
  • הכרה במחלות שירות.
  • פציעות במהלך חופשה מהצבא.
  • תביעות החמרת מצב.
  • נכות מוסבת לפי תקנה 9
  • פגיעות פוסט טראומה.
  • ערעור על החלטת ועדה רפואית.
  • הגעתם אל המקום הנכון

עורך דין אילן בנימיני וצוות משרדינו הם הצוות המתאים ביותר לצורך הגשת תביעת הכרה בנכות, וייצוג אנשי כוחות הביטחון. שמו של עורך הדין בנימיני הולך לפניו, ולא פעם זכה לפרסום בכלי התקשורת בזכות הצלחתו בניהול תיקים מורכבים ובעלי חשיבות ציבורית. יחדיו עם צוות המשרד, אנו מטפלים בכל מקרה ומקרה במסירות ומקצועיות.

לצד ההכרות עם מערכת הביטחון, עורך הדין בנימיני מביא איתו גם ערך מוסף. במסגרת הכשרתו המקצועית ולימודי המשפטים, הוא עבר השתלמות בנושא רפואה למשפטנים. הידע בתחומים רפואיים וההיבטים המשפטיים הקשורים לתביעות רפואיות, מביאים ערך נוסף למשרד. מעבר לבירוקרטיה והפרוצדורות של ההתנהלות מול משרד הביטחון, בסופו של דבר סוגיות רפואיות עומדות על הפרק.

כאשר אתם פונים למשרדינו, אתם יכולים להיות בטוחים כי תקבלו ייצוג משפטי מלא. כבר מהרגע הראשון תרגישו כי אתם מקבלים את מלוא תשומת הלב, ואינכם לבד. אנו פועלים במלוא הרגישות והאכפתיות, ועושים זאת מכל הלב. אנו תמיד זמינים עבורכם, למענה על כל שאלה, לייעוץ ופעולה.

אנו נחקור את כל נסיבות המקרה, נבין את מאפייני המצב ונתנהל בצורה אסטרטגית. במקום להיגרר אחר הבירוקרטיה ודרישות קצין התגמולים, אנחנו נוביל את התיק ונפעל על מנת לממש את מלוא הזכויות.

צור קשר

לקבלת ייעוץ משפטי מקצועי

חשוב לדעת, כי התכנים באתר אינם מהווים בשום פנים ואופן תחליף לייעוץ מקצועי על ידי עורך דין.
פתיחה
1
שלום וברכה
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?
Call Now Button דילוג לתוכן